17. [] K. Michalik [kartka] [wszedł] 60' ( M. Piwko )
  18. [] T. Gawron
Średnia wieku: 27 lat
Ustawienie: 1-4-1-4-1

Podopieczni Mateusza Łątki w dugiej kolejce A klasy Limanowskiej na wyjeździe w Tymbarku po trudnym meczu zdobywają komplet punktów.

Mecz 2 kolejki sędziowali: Adrian Stajnder - Główny sędzia, Piotr Sochacki oraz  Bartłomiej Sochacki jako asystenci.

Spotkanie z Harnasiem było rozgrywane w sobotnie świąteczne popołudnie na stadionie w Tymbarku. Po za osiemnastką na ten mecz znaleźli się: Mateusz Hochoł, Karol Postrożny, Tomasz Binda, Maciej Kęska, Łukasz Koza, Marcin Wydra, Piotr Kądziołka.

Pierwsze minuty to bardzo chaotycna gra naszego zespołu w środku pola i to Tymbark miał w tym momencie przewagę. Po 10 minucie uwidoczniła się natomiast nasza przewaga. W 12 minucie tuż przed polem karnym faulowany był Tomasz Łątka, a rzut wolny pewnie wykorzystał Konrad Koza, zdobywając bramkę. Po bramce nasza drużyna miała kilka stuprocentowych okazji, które nie wykorzystali Krywoborodenko, Musiał, Łątka, Piwko...w końcówce tej połowy przed naszym polem karnym rzut wolny wykonywał Tobiasz Sułkowski uderzając mocno na bramkę sprawił dużo problemów Przemkowi Zawadzie. Do przerwy jednak Płomień prowadził 0:1.

Druga połowa rozpoczęła się od rzutu wolnego dla Tymbarku i znów gospodarze doszli do dobrej okazji strzeleckiej, ale na posterunku był nasz bramkarz. W 53 minucie lewym skrzydłem pobiegł Kamil Musiał w pełnym biegu dośrodkował do Michała Krywoborodenki, który głową skierował piłkę do siatki na 0:2. W 65 minucie gospodarze po dobrej akcji i naszym błędzie w środku pola zdobywają gola. Maciej Golonka z Tymbarku zdobywa bramkę na 1:2 przed polem karnym lobując naszego bramkarza, który wyszedł probując ratować drużynę. Do samego końca na placu było bardzo nerwowo. Dużo fauli, ale i więcej okazji zarówno Płomienia jak i Tymbarku. Dopiero w 88 minucie sytuacja się uspokoiła po bramce na 1:3, którą zdobył Konrad Koza strzałem z dystansu.

Wygrywamy z Harnasiem 1:3, ale było to bardzo ciężkie spotkanie. Gospodarze postawili trudne warunki. Dużo chaosu w naszej grze i mnóstwo niewykorzystanych okazji. Cieszy komplet punktów po dwóch spotkaniach, ale trzeba jeszcze dużo pracować, aby gra mogła zachwycać.

Zwycięstwa: 2, Remisy: 1, Porażki: 5, Bilans bramkowy: -18

Wyślij sms o treści TXT PLOMIEN 899 na numer 7268 a bezpośrednio po zakończeniu meczu KS Harnaś Tymbark ( Seniorzy ) - Lks Płomień Limanowa ( Seniorzy ) otrzymasz sms zwrotny z jego wynikiem.